
Набір гоночних машинок у контейнері Червоний
Продавець: Mytorg
790,5 ₴930 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 1014-930-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Набір гоночних машинок у контейнері Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 375 мм |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор машинок |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 160 мм |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-05
Все супер👍👍👍
Переваги
Актуальна ціна2025-07-09
Дякую дітям сподобалось!
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


