
Набір іграшок на ялинку 24 шт кульки Червоний з блискітками та глянцем D 6 см ZWH6CM RED в упаковці 24 шт
Продавець: Kanctovar
349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 116242/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір іграшок на ялинку 24 шт кульки Червоний з блискітками та глянцем D 6 см ZWH6CM RED в упаковці 24 шт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Набір іграшок на ялинку з 6 штук бурульок 17x3.5 см Смарагдові 241601F в упаковці 6 шт

Набір іграшок на ялинку 3 шт Шишки в білому кольорі з глітером 8*6 см HL23SF-174 в упаковці 3 шт

Набір іграшок на ялинку 16 штук у вигляді кульки D 8 см Зелений 2481K в упаковці 16 шт

Набір іграшок на ялинку 24 шт кульки Синій з блискітками та глянцем D 6 см ZWH6CM ROYAL BLUE в упаковці 24 шт
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Тип | Игрушки на елку |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 6 см |
| Длина | 6 см |
| Диаметр | 6 см |
| Цвет | Красный |
| Дополнительные элементы декора | Блестящий глиттер |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-23
Все сподобалось, бажаю більше клієнтів.
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили


