
Набір креативної творчості для вирощування трави GRASS MONSTERS HEAD GMH-01-01.08 ДТ-СО-16-45 монстрики
Продавець: Kanctovar
170 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 99201/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір креативної творчості для вирощування трави GRASS MONSTERS HEAD GMH-01-01.08 ДТ-СО-16-45 монстрики». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Вид творчества | Рукоделие |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 14 см |
| Длина | 11.5 см |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 6 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-09-13
Переваги
Гарне обслуговування


