
Набір Ланцюгова акумуляторна пилка з 2АКБ 24V з подовжувачем до 2 м для розпилювання гілок
Продавець: Kanctovar
2 699 ₴3 479 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: высоторез24V
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір Ланцюгова акумуляторна пилка з 2АКБ 24V з подовжувачем до 2 м для розпилювання гілок». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Скорость вращения цепи | 6 м/сек |
| Количество оборотов | 8500 об/мин |
| Вес | 3 кг |
| Время заряда аккумулятора | 0.45 мин |
| Длина телескопической штанги, min | 2000 мм |
| Длина полотна | 100 мм |
| Тип | Аккумуляторная пила |
| Время срабатывания тормоза цепи | 0.21 сек |
| Дополнительный источник питания | Аккумулятор |
| Напряжение | 24 В |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-09
Трошки не відповідає опису.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Товар був у наявності



