
Набір мідних тис 10 штук + наконечник Hakko 900M для паяльної станції
Продавець: Big Lavka
324 ₴432 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П1004-542-01
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір мідних тис 10 штук + наконечник Hakko 900M для паяльної станції». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Hakko |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 6 мм |
| Длина | 42 мм |
| Материал изделия | Медь |
| Тип | Цилиндр |
| Тип среза | Односторонний |
| Ширина | 6 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-16




