
Набір садовий степлер, 10 рулонів стрічки та 10 000 скоб. Топенер
Продавець: Vint
690 ₴1 278 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності140 замовлень
Артикул: code738
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Набір садовий степлер, 10 рулонів стрічки та 10 000 скоб. Топенер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Степлер для подвязки |
| Высота | 165 мм |
| Вес | 0.5 кг |
| Длина ленты | 30 м |
| Комплектация | Степлер для подвязки |
| Материал | Металл/пластик |
| Наименование товара | Садовый степлер для ручной подвязки растений тапенер |
| Размер | 33 х 16 х 8.6 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-05-15
2025-04-14



