
Набір ялинкових іграшок 12 шт у формі кульок Білий з червоним малюнком D7 см 75-271Е в упаковці 12 шт
Продавець: Kanctovar
439 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 116204/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір ялинкових іграшок 12 шт у формі кульок Білий з червоним малюнком D7 см 75-271Е в упаковці 12 шт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Color-it |
| Тип | Игрушки на елку |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 7 см |
| Длина | 7 см |
| Диаметр | 7 см |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные элементы декора | Рисунок |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-19
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності


