
Надувна іграшка дитяча з ручками Бронтозавр 178х94 см для плавання Intex 57584 Матрац вага до 40 кг Сірий
Продавець: Velotrend
649 ₴719 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 57584
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувна іграшка дитяча з ручками Бронтозавр 178х94 см для плавання Intex 57584 Матрац вага до 40 кг Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Боковые стенки изделия | ПВХ |
| Верхняя сторона изделия | ПВХ |
| Вес | 0.8 кг |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Высота | 940 мм |
| Длина | 1780 мм |
| Количество воздушных камер | 3 |
| Количество воздушных клапанов | 3 |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 40 кг |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ |
| Подушка-подголовник | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Материал | Высококачественный ПВХ |
| Тип | Надувная платформа |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-15