
Надувне двоспальне велюрове ліжко Bestway 67004 без насоса 203 x 183 x 22 см Синій
Продавець: Kanctovar
1 049 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 67004
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Надувне двоспальне велюрове ліжко Bestway 67004 без насоса 203 x 183 x 22 см Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Цвет | Синий |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 215 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 2030 мм |
| Ширина | 1830 мм |
| Высота | 220 мм |
| Вес | 5 кг |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ |
| Боковые стенки изделия | ПВХ |
| Подушка-подголовник | Нет |
| Материал | ПВХ |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-08-26
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2023-07-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


