
Надувне геймерське крісло з велюровим покриттям 112х99x125 см Bestway Mainframe 75077 Чорний
Продавець: Kanctovar
1 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 75077
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувне геймерське крісло з велюровим покриттям 112х99x125 см Bestway Mainframe 75077 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Вес | 3.38 кг |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Высота | 1250 мм |
| Глубина | 990 мм |
| Заплатка-самоклейка | Да |
| Количество воздушных камер | 1 |
| Количество воздушных клапанов | 1 |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Материал | ПВХ |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Подушка-подголовник | Нет |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Надувное кресло |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 1120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


