
Надувне комфортне крісло з 2 ручками та підсклянником Intex 56805 Надувний плотик для плавання
Продавець: Kanctovar
699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 56805
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувне комфортне крісло з 2 ручками та підсклянником Intex 56805 Надувний плотик для плавання». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Цвет | Оранжевый |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 163 мм |
| Ширина | 104 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-01
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


