
Надувне велюрове крісло-груша 110 х 110 х 80 см KR-1 Крісло для дому та вітальню
Продавець: Kanctovar
699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 16363/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувне велюрове крісло-груша 110 х 110 х 80 см KR-1 Крісло для дому та вітальню». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Цвет | Синий |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Состояние | Новое |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Материал | ПВХ |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Тип | Надувное кресло |
| Флокированное покрытие | Да |
| Ширина | 1100 мм |
| Высота | 800 мм |
| Вес | 0.941 кг |
| Глубина | 1100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-31
Переваги
Швидко відправили



