
Надувний басейн зі спинками сидінням та підсклянником Intex 56475 на 882 л 229 х 229 х 66 см Блакитний
Продавець: Kanctovar
2 299 ₴2 799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 56475
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний басейн зі спинками сидінням та підсклянником Intex 56475 на 882 л 229 х 229 х 66 см Блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Голубой |
| Объем | 229 л |
| Диаметр | 229 см |
| Длина | 229 см |
| Ширина | 229 см |
| Высота | 66 см |
| Вес | 6.7 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | 229 х 229 х 66 см |
| Материал | ПВХ |
| Вид | Бескаркасный бассейн |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


