
Надувний безкаркасний сімейний наливний басейн Intex 28142 з фільтром та насосом на 7290 л
Продавець: Kanctovar
5 199 ₴6 240 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 28142
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний безкаркасний сімейний наливний басейн Intex 28142 з фільтром та насосом на 7290 л». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 15 кг |
| Высота | 84 см |
| Диаметр | 396 см |
| Длина | 396 см |
| Объем | 7290 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 396 см |
| Размеры | 396х84 см |
| Материал | ПВХ |
| Вид | Бескаркасный бассейн |
| Производительность насоса | 2006 |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



