
Надувний човен 196х106 см з ножним насосом і 2 веслами Bestway 61141 Помаранчевий Надувний човен для відпочинку
Продавець: Kanctovar
1 649 ₴1 829 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 61141
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний човен 196х106 см з ножним насосом і 2 веслами Bestway 61141 Помаранчевий Надувний човен для відпочинку». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Тип дна | Надувное |
| Длина | 196 см |
| Ширина | 106 см |
| Грузоподъемность | 120 кг |
| Тип сиденья | Надувное |
| Состояние | Новое |
| Вид лодки | Надувная лодка |
| Весла | Пластик |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-10



