
Надувний човен 246x122 см із ручним насосом і 2 веслами Bestway 61145 Помаранчевий Надувний човен для відпочинку
Продавець: Velotrend
2 299 ₴2 549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 61145
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний човен 246x122 см із ручним насосом і 2 веслами Bestway 61145 Помаранчевий Надувний човен для відпочинку». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Весла | Пластик |
| Вид лодки | Надувная лодка |
| Грузоподъемность | 200 кг |
| Длина | 245 см |
| Состояние | Новое |
| Тип дна | Надувное |
| Тип сиденья | Надувное |
| Ширина | 122 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-20
Дуже гарний товар за малу кількість грошей
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності