
Надувний човен півтора місцевий для дітей та дорослого Intex 58331 з веслами та насосом 185х94х41см Помаранчева
Продавець: Kanctovar
999 ₴1 119 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 58331
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний човен півтора місцевий для дітей та дорослого Intex 58331 з веслами та насосом 185х94х41см Помаранчева». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Гребная |
| Материал | Неармированный ПВХ |
| Тип дна | Надувное |
| Длина | 185 см |
| Ширина | 94 см |
| Диаметр баллона | 41 см |
| Грузоподъемность | 95 кг |
| Пассажировместимость | 1 |
| Вес | 2 кг |
| Общий вес | 2 кг |
| Особенности | Насос, Разборные весла |
| Состояние | Новое |
| Вид лодки | Надувная лодка |
| Весла | Пластик |
| Длина весла | 122 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


