
Надувний дитячий басейн "Літаюча тарілка" круглий Intex 58431 з м'якими стінками на 808 л Синій
Продавець: Kanctovar
799 ₴889 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 58431
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний дитячий басейн "Літаюча тарілка" круглий Intex 58431 з м'якими стінками на 808 л Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.7 кг |
| Высота | 46 см |
| Диаметр | 188 см |
| Длина | 188 см |
| Объем | 808 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 188 см |
| Размеры | 188 Х 46 см |
| Материал | Винил |
| Вид | надувной бассейн |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


