
Надувний дитячий ігровий центр-басейн 191x152x58 см з гіркою та фонтаном на 143 л Intex 57166 Динопарк
Продавець: Kanctovar
1 749 ₴1 929 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 57166
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний дитячий ігровий центр-басейн 191x152x58 см з гіркою та фонтаном на 143 л Intex 57166 Динопарк». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Максимальный вес | 54 кг |
| Материал | Винил |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 191 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Высота | 58 мм |
| Вес | 3 кг |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| Высота упаковки | 360 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-17



