
Надувний комфортний матрац-крісло 160x85 см з підсклянником і спинкою Intex 58802 Матрац для плавання
Продавець: Kanctovar
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 58802
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний комфортний матрац-крісло 160x85 см з підсклянником і спинкою Intex 58802 Матрац для плавання». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Цвет | Голубой |
| Количество воздушных камер | 2 |
| Количество воздушных клапанов | 2 |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Состояние | Новое |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие съемного чехла | Не предусмотрен |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Материал | ПВХ |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Толщина материала | 0.3 мм |
| Длина | 1600 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Вес | 1.5 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-01
Все швидко
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


