
Надувний переносний дитячий басейн Intex 57422 для дітей з надувною підлогою на 335 л на 3 кільця
Продавець: Kanctovar
599 ₴699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 57422
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний переносний дитячий басейн Intex 57422 для дітей з надувною підлогою на 335 л на 3 кільця». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.7 кг |
| Высота | 33 см |
| Диаметр | 147 см |
| Длина | 147 см |
| Объем | 335 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 147 см |
| Размеры | 147 Х 33 см |
| Материал | ПВХ |
| Вид | Надувной детский бассейн |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-08
З басейном все супер, цілий, яскравий, дитина задоволена. Міостимулятор був без імпульсів, світився, і все. Але продавець без питань погодився на обмін, прислали повністю робочий, все супер, ефект відчутний навіть на мінімальних режимах. Дуже вдячна
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


