
Надувний сімейний круглий безкаркасний басейн Intex 28120 для установки на вулиці на 3853 л
Продавець: Velotrend
2 099 ₴2 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 28120
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний сімейний круглий безкаркасний басейн Intex 28120 для установки на вулиці на 3853 л». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 8.4 кг |
| Высота | 76 см |
| Диаметр | 305 см |
| Длина | 305 см |
| Объем | 3853 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 305 см |
| Вид | Бескаркасный бассейн |
| Материал | ПВХ |
| Размеры | 305х76 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-31