
Надувний тримісний човен 225x133x41 см з насосом, веслами та подушкою JR2300
Продавець: Kanctovar
2 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 17310/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний тримісний човен 225x133x41 см з насосом, веслами та подушкою JR2300». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип дна | Надувное |
| Длина | 225 см |
| Ширина | 133 см |
| Грузоподъемность | 300 кг |
| Пассажировместимость | 3 |
| Тип сиденья | Надувное |
| Количество сидячих мест | 3 шт |
| Вес | 18 кг |
| Особенности | Ручки для переноски, Насос, Разборные весла |
| Состояние | Новое |
| Вид лодки | Надувная лодка |
| Вместимость | 3 чел. |
| Вид транспорта | Лодка |
| Высота | 410 мм |
| Весла | Пластик |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-03
Знайшов сіру таку як хотів.
Переваги
Ввічливий продавець


