
Нагрудна боді-камера з поворотним об'єктивом та нічною зйомкою Model 4G S15
Продавець: Kanctovar
1 649 ₴1 849 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9924/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Нагрудна боді-камера з поворотним об'єктивом та нічною зйомкою Model 4G S15». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Поддержка Full HD | Да |
| Емкость аккумулятора | 1500 А·ч |
| Сенсорный экран | Нет |
| Высота | 95 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Глубина | 15 мм |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Карты памяти |
| Состояние | Новое |
| Тип видеокамеры | Нагрудные видеорегистраторы |
| Форматы записи | Full HD |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



