
Накладка Сидіння на унітаз складна дитяча дорожня Зеленый
Продавець: Big Lavka
461,25 ₴615 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П1013-155-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Накладка Сидіння на унітаз складна дитяча дорожня Зеленый». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.245 кг |
| Длина | 36 см |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сиденье-приставка к унитазу |
| Ширина | 26 см |
| Цвет | Зелёный |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-15
2025-09-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


