
Насос занурювальний VDL 12V 60 Вт 8 л/хв, висота підйому до 15 м Чорний
Продавець: Mytorg
1 569,1 ₴1 846 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1014-792-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Насос занурювальний VDL 12V 60 Вт 8 л/хв, висота підйому до 15 м Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.45 кг |
| Вид насоса | Центробежный |
| Длина | 120 мм |
| Качество воды | Чистая |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная глубина погружения | 15 м |
| Максимальный напор | 15 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Потребляемая мощность | 60 Вт |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Ширина | 40 мм |
| Пропускная способность | 480 куб.м/час |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-05-27
Переваги
Ввічливий продавець2025-02-06
Переваги
Гарне обслуговування


