
Настільна бездротова сенсорна сенсорна світлодіодна лампа на прищіпці з гнучкою ніжкою QP-2208-A
Продавець: Kanctovar
189 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01411/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Настільна бездротова сенсорна сенсорна світлодіодна лампа на прищіпці з гнучкою ніжкою QP-2208-A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 3 Вт |
| Напряжение сети | 5 В |
| Цвет | Белый |
| Тип крепления | Прищепка |
| Цвет плафона | Белый |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Высота | 375 мм |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-10-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-15
Швидкої відправки не слід чекати, але товар відповідає опису та ціна приємна. 😁
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


