
Настільна двоярусна сушарка для посуду з піддоном та тримачами H4125/DZ-3331
Продавець: Velotrend
899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 124108/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна двоярусна сушарка для посуду з піддоном та тримачами H4125/DZ-3331». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Высота | 420 мм |
| Длина | 250 мм |
| Количество уровней сушки | Два |
| Материал | Пластик |
| Материал поддона | Пластик |
| Наличие поддона | Да |
| Тип сушки | Настольная |
| Ширина | 430 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-16
Переваги
Актуальний опис