
Настільна індукційна плита з сенсорним керуванням та таймером RAF R.8104 2200W
Продавець: Velotrend
799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 5096/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна індукційна плита з сенсорним керуванням та таймером RAF R.8104 2200W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Варочная поверхность | Индукционная |
| Вид плиты | Настольная |
| Высота | 350 мм |
| Дисплей | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Таймер | Да |
| Тип нагревательных элементов | Индукционные |
| Тип управления | Сенсорное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-26
Дуже дякую !Замовила плиту та на слiдуючий день вже отримала.Молодцi!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності