
Настільна лампа Акумуляторна LED лампа у скандинавському стилі Золтий
Продавець: Kanctovar
409 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 3662-1-З/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна лампа Акумуляторна LED лампа у скандинавському стилі Золтий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Настільна лампа акумуляторна 5W, 3000mAh, Digad 1960 / Сенсорна лампа з регулюванням яскравості

Настільна лампа Акумуляторна LED лампа у скандинавському стилі Золтий

Настільна лампа акумуляторна із сенсорним керуванням, 3 режими та зарядом від Type-C LED 868-1 YU227

Настільна лампа акумуляторна із сенсорним керуванням, 3 режими та зарядом від Type-C LED 868-1 HP227
📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Ренессанс |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Материал каркаса | металл |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 2 Вт |
| Цвет | Золотистый |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цвет плафона | Золотистый |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Высота | 340 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Вес | 330 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-16
Переваги
Гарне обслуговування


