
Настільна лампа для навчання та сну з бездротовою зарядкою телефону TB-29S Білий
Продавець: Kanctovar
1 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 16353/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна лампа для навчання та сну з бездротовою зарядкою телефону TB-29S Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Хай-тек |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 12 Вт |
| Напряжение сети | 5 В |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цветовая температура | 6500K |
| Тип крепления | На поверхность |
| Световой поток | 800 лм |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Цвет плафона | Белый |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Высота | 158 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Длина | 158 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна



