
Настільна лампа на акумуляторі 30см, 5W, USB / Акумуляторний світильник настільний / Світлодіодна лампа
Продавець: GoodChoise
378,58 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234579083
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна лампа на акумуляторі 30см, 5W, USB / Акумуляторний світильник настільний / Світлодіодна лампа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Гнучка настільна лампа на прищіпці, 24 діода, Чорна / Led світильник / Світлодіодна лампа-прищіпка

Гнучка настільна лампа на прищіпці, 24 діода, Біла / Led світильник / Світлодіодна лампа-прищіпка

Світлодіодна настільна лампа на прищіпці XSD 206 24 LED USB Чорна Лучшая цена

Світлодіодна настільна лампа на прищіпці XSD 206 24 LED USB Чорна YU227
📋 Технічні характеристики
| Высота | 300 мм |
| Длина | 180 мм |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Световой поток | 270 лм |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Хай-тек |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цветовая температура | 4200К |
| Ширина | 320 мм |
| Вес | 640 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-05
Все супер, лампа за свої кошти працює чудово, звичайно, що акумулятор тримає не довго, але я купувала лампу, щоб вона працювала під павербанку, від павербанку на 20 тисяч лампа працює дуже довго. Є різні режими і можна регулювати яскравість.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності