
Настільна лампа світильник у вигляді книги Foldable Book Lamp Нічник для дитячої кімнати
Продавець: Kanctovar
349 ₴499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7259/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна лампа світильник у вигляді книги Foldable Book Lamp Нічник для дитячої кімнати». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота | 120 мм |
| Источник питания | Электричество |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Бумага |
| Напряжение сети | 5 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип | Ночник |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Ширина | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-01
Дякую за дуже швидку відправку перед нр. Подарунок дуже сподобався.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


