
Настільна сенсорна лампа на акумуляторі HA-134 Чорна З регулюванням яскравості
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 3695/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна сенсорна лампа на акумуляторі HA-134 Чорна З регулюванням яскравості». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | металл |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Напряжение сети | 5 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Цветовая температура | 6500K |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | Теплый/холодный |
| Цвет плафона | Белый |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Управление | Сенсорное |
| Многоцветная подсветка | Нет |
| Высота | 380 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 100 мм |
| Тип | Лампа настольная |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-24



