
Настільна смарт лампа-нічник з бездротовою зарядкою та Bluetooth-колонкою G-SmartLED RGB Night Light КР-3401
Продавець: Kanctovar
899 ₴1 189 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: КР-3401/DM
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна смарт лампа-нічник з бездротовою зарядкою та Bluetooth-колонкою G-SmartLED RGB Night Light КР-3401». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Smart |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 220 мм |
| Источник питания | Электричество |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | акрил, пластик |
| Мощность лампы | 15 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип | Ночник |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Цветовая температура | 6500K |
| Ширина | 80 мм |
| Материал | ABS+PC |
| Беспроводная зарядка | 10 Вт |
| Версия Bluetooth | V 5.1 |
| Функциональные особенности | Bluetooth, USB, TF, AUX, TWS, FM, шесть светодиодных индикаторов атмосферы, беспроводная зарядка |
| Мощность звукового сигнала | 4 Ом 5 Вт |
| Время воспроизведения | 3-6 час |
| Время зарядки | 2-3 часа |
| Дальность передачи | 10 м |
| Аккумулятор | 5 В/1200 мАч |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-04
Все супер
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


