
Настільна спіральна електроплита 2 конфорки, 2000 Вт RAF R-8020BB / Електрична плита переносна / Плитка двоконфоркова
Продавець: GoodChoise
399 ₴570 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234584956
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна спіральна електроплита 2 конфорки, 2000 Вт RAF R-8020BB / Електрична плита переносна / Плитка двоконфоркова». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Вес | 1.15 кг |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Настольная |
| Высота | 65 мм |
| Глубина | 254 мм |
| Дисплей | Нет |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Возможность встраивания | Нет |
| Покрытие варочной поверхности | нержавеющая сталь |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управления | Механическое |
| Ширина | 440 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-19
Переваги
Товар не відправили