
Настільне сенсорне дзеркало для макіяжу з LED-підсвічуванням Біле Прямокутне дзеркало з світлом
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: Зеркало11/DM
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Настільне сенсорне дзеркало для макіяжу з LED-підсвічуванням Біле Прямокутне дзеркало з світлом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип зеркала | Настольное |
| Форма косметического зеркала | Прямоугольное |
| Тип зеркальной поверхности | Обычная |
| Подсветка (тип ламп) | Светодиодная |
| Угол поворота | 360 град. |
| Подставка в комплекте | Да |
| Ширина | 173 мм |
| Высота | 235 мм |
| Толщина | 27 мм |
| Сетевой адаптер | Да |
| Вес | 421 г |
| Цвет | Белый |
| Питание | Сеть 220В |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-05-05
2024-05-02
2024-03-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



