
Настільний 3D-нічник-лампа з RGB-підсвіткою і пультом Magic Moon Білий
Продавець: Kanctovar
349 ₴549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності170 замовлень
Артикул: 3153/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Настільний 3D-нічник-лампа з RGB-підсвіткою і пультом Magic Moon Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | натуральное дерево, пластик |
| Тип выключателя | Пульт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Напряжение сети | 5 В |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет арматуры (основания) | Бежевый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Цветовая температура | 3500K |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Управление | Кнопки |
| Многоцветная подсветка | Да |
| Напряжение питания | 5В |
| Форма светильника | Круглая |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-01-10
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-19
2024-01-12
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили


