
Настільний електронний годинник з LED-дисплеєм, проекцією часу, будильником та вимірюванням клімату
Продавець: Kanctovar
299 ₴400 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8555/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільний електронний годинник з LED-дисплеєм, проекцією часу, будильником та вимірюванням клімату». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Настільний електронний годинник, з температурою і будильником, CX 818 / Годинник-будильник для дому / Портативний годинник

Годинник дзеркальний з LED підсвічуванням VST-888, від USB / Настільний електронний годинник з будильником

Настільний електронний годинник CAIXING CX-2158 Зелений LED-дисплей будильник дата температура від мережі 220В

Настільний електронний годинник із сенсорним керуванням (YX-2802) SN27
📋 Технічні характеристики
| Тип часов | Настольные |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Электронный |
| Индикация времени | Светодиодная |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Термометр | Да |
| Подсветка | Да |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Тип питания | Батарейки, Сеть 220 В |
| Ширина | 170 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Высота | 83 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-07
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


