
Настільний фонтан "Світла Вода" / Декоративний водоспад на стіл
Продавець: GoodChoise
415 ₴592,85 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234581907
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільний фонтан "Світла Вода" / Декоративний водоспад на стіл». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Интерьерный элемент | Каскадный водопад |
| Вариант установки | На стол |
| Вид фонтана | Настольный |
| Высота | 170 мм |
| Декоративная подсветка | есть |
| Длина | 90 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | USB-порт компьютера |
| Ширина | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-17
Все сподобалос. Гарне обслуговування.
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності