
Настільний футбол 57 x 28 x 11.5 см з 2-ма м'ячами для батьків та дітей 2021-1 Набір для настільного футболу
Продавець: Velotrend
609 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 2021-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Настільний футбол 57 x 28 x 11.5 см з 2-ма м'ячами для батьків та дітей 2021-1 Набір для настільного футболу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 0.4 кг |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Высота | 115 мм |
| Высота упаковки | 310 мм |
| Длина | 570 мм |
| Длина упаковки | 420 мм |
| Количество шаров в комплекте | 2 шт |
| Материал плиты игрового поля | Пластик |
| Материал стола | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Настольный футбол |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет игрового поля | Зеленый |
| Ширина | 280 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-26
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-20
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна