
Настільний кришталевий світильник з пультом керуванням Crystal Rose Ambience Декоративна настільна лампа
Продавець: Kanctovar
299 ₴399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 4871/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільний кришталевий світильник з пультом керуванням Crystal Rose Ambience Декоративна настільна лампа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Вес | 750 г |
| Высота | 195 мм |
| Длина | 90 мм |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Источник питания | Электричество |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | акрил, металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Напряжение сети | 5 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип | Ночник |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Прозрачный |
| Цвет арматуры (основания) | Сталь |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Цветовая температура | 3000K |
| Ширина | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-04
Переваги
Гарне обслуговування


