
Настільний міні-вентилятор з USB та акумулятором 18650мАч ZB056 Білий
Продавець: Kanctovar
239 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: НФ-00002989/OP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільний міні-вентилятор з USB та акумулятором 18650мАч ZB056 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Вариант установки | Настольный |
| Регулировка скорости | Да |
| Количество скоростей | 1 |
| Тип управления | Механическое |
| Состояние | Новое |
| Количество режимов работы | 1 |
| Функция наклона | Да |
| Функция поворота | Нет |
| Функция увлажнения | Нет |
| Функция ионизации | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Датчик присутствия | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Датчик температуры | Нет |
| Высота | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Вес | 0.075 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-14
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


