
Настільний нічник з художнім зображенням з піску 3D картина з Led підсвічуванням 7 режимів
Продавець: Kanctovar
399 ₴700 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2967/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільний нічник з художнім зображенням з піску 3D картина з Led підсвічуванням 7 режимів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | стекло, пластик |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Напряжение сети | 5 В |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет плафона | Белый |
| Источник питания | Батарейка |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 50 мм |
| Вес | 470 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-19
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


