
Настільний пропелер для знищення комах Пристрій для захисту їжі від мух та комах
Продавець: Kanctovar
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 15779/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільний пропелер для знищення комах Пристрій для захисту їжі від мух та комах». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Отпугиватель насекомых |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От мух, От мошек, От бабочек/мотыльков, От летающих насекомых, От моли, От ос, От тли, От белокрылки, От трипсы, От чешуекрылых, От крылатых самцов мучнистых червецов, От томатной моли, От томатной минирующей моли |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Принцип действия | Электрический |
| Тип питания | USB-порт компьютера, Сеть 220 В, Батарейки |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Вес | 150 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-27
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності


