
Настінна полиця-стелаж для ванної кімнати 3-х ярусна Графітовий Полиця для рушників та шампунів
Продавець: Kanctovar
499 ₴1 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8952/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настінна полиця-стелаж для ванної кімнати 3-х ярусна Графітовий Полиця для рушників та шампунів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка |
| Форма полки | прямая прямоугольная |
| Тип установки | Навесная (настенная) |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Высота | 380 мм |
| Корпус (каркас) | металл, пластик |
| Полки | металл, пластик |
| Влагоустойчивость | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


