
Настінна пряма відкидна полиця з поперечиною та гачками Nest Sunny Органайзер для ванної кімнати
Продавець: Velotrend
699 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 7870/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настінна пряма відкидна полиця з поперечиною та гачками Nest Sunny Органайзер для ванної кімнати». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Высота | 140 мм |
| Глубина | 225 мм |
| Корпус (каркас) | алюминий |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Тип установки | Навесная (настенная) |
| Форма полки | прямая прямоугольная |
| Форма этажерки | прямая |
| Ширина | 580 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності