
Настінний тепловентилятор з пультом 2000 Вт Wall Air Cooler
Продавець: Kanctovar
999 ₴2 450 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 8704-1/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Настінний тепловентилятор з пультом 2000 Вт Wall Air Cooler». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Мощность обогрева | 1500 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Тип управления | Электронное |
| Тип установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Регулировка скорости | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Дисплей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор температуры | Да |
| Функция увлажнения | Нет |
| Таймер | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Уровень шума | 36 дБ |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Высота | 550 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глубина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-10-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-04
Все добре,вчасно,в захваті від обслуговування




