
Науковий калькулятор з функцією запису Чорний
Продавець: Mytorg
721,65 ₴849 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1014-652-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Науковий калькулятор з функцією запису Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 152.5 г |
| Вид | Карманный |
| Длина | 162 мм |
| Разрядность | 12 |
| Тип | Инженерный |
| Толщина | 17.5 мм |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 162 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-14
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна


