
Нержавіюча губка-скребок 10 шт розміром 6х2 см TM Optimal/EkOplus в упаковці 10 шт
Продавець: Kanctovar
139 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 109052/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Нержавіюча губка-скребок 10 шт розміром 6х2 см TM Optimal/EkOplus в упаковці 10 шт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Жесткая |
| Основное назначение | Универсальное, Для сантехники, Для плитки, Для бытовой техники, Для посуды |
| Материал изготовления | Нержавеющая сталь |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Серый |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 20 мм |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Страна производитель | Китай |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


